יעוץ, יצירה והפקת תוכן שיווקי

יעוץ תוכן?

כן יעוץ תוכן, לא תמיד אתם צריכים שמישהו יכתוב לכם את התוכן או יפיק לכם אותו. לפעמים זה מונח ממש מתחת לאף שלכם ויועץ התוכן רק צריך לבנות לכם את האסטרטגיה ולהדריך אתכם מה ואיך לעשות ולוודא שאתם כל הזמן צמודים לתוכנית.

יעוץ תוכן טוב הוא כזה שנבנה כתוצאה מניתוח המוצר שלכם והשוק אליו הוא מותאם. מהקהל שלכם מחד ומקהל אליו רוצים להגיע. זה לא יכול להיות אינטואיטיבי או בגלל שזה תוכן ״מגניב״ . הוא צריך גם לתפוס את העין אבל מעל לכל ״לדבר לקהל״ שלכם. לתת לו ערך מוסף לבנות את האמינות והמקצועיות שלכם. לא משנה מה התקציב שלכם  וכמה שמתם במחקר ופיתוח וכמה המוצר שלכם מדהים. אם אסטרגיית התוכן לא נבנה על קרקע של מידע מוצק. אתם תשרפו משאבים ולא תגיעו ליעד.

 

יצירת תוכן

אחרי שעברנו את בניית האסטרגיה, אנו ניגש ליצירה. הצבעים, הטקסטים, התמונות, הוידאו, הסלוגן, השפה, המאמרים, כולם ייצורו על סמך המידע שניתחנו בתהליך היעוץ. היוצרים שלנו כולם קולנוענים, יוצרים ואנשי רשת שידברו את השפה שלכם ללקוח.

הפקת תוכן

בין אם זו אנימציה שנעשתה בסטודיו. סרטון שצוות הפקה צילם במשרד שלכם ובלוקיישנים שונים, או פרסומות וידאו שנערכו באולפן הפוסט שלנו מקטעי וידאו שנקנו ברשת. אתם תקלו תוכן מופק וממותג ברמה הגבוה ביותר. אנו עובדים עם תקציבים שמתחילים ממאות דולרים בודדים עד עשרות K. הכל לפי צרכים, התאמה ותקציב


רוצים לדעת עוד?
צרו עימנו קשר ונשמח לחבר אתכם אלינו.
powered by PostingWise.com