שיווק ב Facebook

אתם מבטיחים לי מלא לידים בזול?

לא! אם זה מה שאתם מחפשים. יש מלא סביבנו שיבטיחו לכם. פייסבוק לא שלנו. אנחנו לא יכולים להבטיח לכם מוצר של חברה אחרת, זה יהיה על גבול השרלטנות מצידנו.

אז למה לי לפרסם באמצעותכם?

כי אנחנו נשמור עליך בתוך הג׳ונגל הזה. אנחנו ננהל לכם את התקציב. נבצע אופטימיזיציה לקמפיין שלכם על בסיס יומי. נוודא שהביצועים של הקמפיין שלכם טובים מספיק ואם לא נוריד אותו. אנחנו בכלל נבדוק אם פייסבוק טוב לכם. אולי תקבלו תוצאות טובות יותר על פלטפורמה אחרת? זו עבודה של מנהל חשבון פרסום או משווק אחראי. לוודא שהכסף שלכם מביא ביצועים טובים. 

למה לפרסם בפייסבוק?

זו הרשת החברתית הפעילה והנפוצה ביותר בישראל. מה שנקרא ״כולם שם״ אז אנחנו בהחלט ממליצים לכל לקוחותינו לוודא שהם שם. גם בפרסום אורגני על גבי עמוד העסק שלהם וגם בקידום ממומן. לגבי הווליום וכמה כסף? תלוי. אין לנו סנטימנט לרשת זו או אחרת, המדד היחיד שמוביל אותנו הוא ביצועים. אם פייסבוק נותן לכסף שלכם ביצועים טובים אנחנו אוהבים אותו ואם לא אז יש אחרות :-)

 

מה היתרון של פייסבוק?

קהל גדול. הרבה כלים שיווקיים כמו טפסי ליד בתוך פייסבוק. ניתוח קהל על פי תחומי עניין ודמוגרפיה. טוב מאד ב B2C כלומר. לשווק מוצרים ללקוח פרטי.

 

מה החסרון של פייסבוק?

לא תמיד מקיים את מה שהבטיח. יכול לקחת לכם את הכסף ולאו דוקא להביא תוצאות. לא כזה מוצלח ב B2B כלומר שיווק לעסקים. ממשק הפרסום שלו ממש יפה ומתקדם אבל אם אתם לא מכירים את ״השטיקים״ ומגדירים לבד את הקמפיין אז קרוב לודאי שיצאתם לים עם סירה דולפת.

אז לא הבנתי לפרסם או לפרסם בפייסבוק

לפרסם בהחלט. בפקחות, זהירות ובליווי של איש מקצוע ואז אם יש קמפיין מוצלח, ״למצוץ״ ממנו את המיטב.


רוצים לדעת עוד?
צרו עימנו קשר ונשמח לחבר אתכם אלינו.
powered by PostingWise.com