שיווק ב Google

אתם מבטיחים לי מלא לידים בזול?

לא! אם זה מה שאתם מחפשים. יש מלא סביבנו שיבטיחו לכם. גוגל לא שלנו. אנחנו לא יכולים להבטיח לכם מוצר של חברה אחרת, זה יהיה על גבול השרלטנות מצידנו.

אז למה לי לפרסם באמצעותכם?

כי אנחנו נשמור עליך בתוך הג׳ונגל הזה. אנחנו ננהל לכם את התקציב. נבצע אופטימיזיציה לקמפיין שלכם על בסיס יומי. נוודא שהביצועים של הקמפיין שלכם טובים מספיק ואם לא נוריד אותו. אנחנו בכלל נבדוק אם גוגל טוב לכם. אולי תקבלו תוצאות טובות יותר על פלטפורמה אחרת? זו עבודה של מנהל חשבון פרסום או משווק אחראי. לוודא שהכסף שלכם מביא ביצועים טובים. 

למה לפרסם בגוגל?

מנוע החיפוש הנפוץ ביותר בעולם עם מערכת הפרסום באתרי אינטרנט המשוכללת ביותר בעולם. הכלי החזק ביותר והמומלץ ביותר בגוגל ה Remarketing. מה זה? מכירים את זה שביקרתם באתר והסתכלתם על מוצר מסויים ואז זה ״רודף אחריכם״ בפרסומות ביו טיוב או בכל אתר אחר שיש בו פרסומות? אז זה זה! כלי נהדר למקסם את אלו שכבר מכירים את המותג שלכם ואת המוצר שלכם ופועל להחזיר את מי שביקר בדף המוצר לאתר ולבצע את ההמרה. 

 

מה היתרון של גוגל?

מפרסם לפי חיפוש אקטיבי של משתמש עם מילת מפתח. בניגוד לפייסבוק שמציג פרסומות על פי תחומי עניין או הרגלים ולאו דוקא בתזמון בו הלקוח מעוניין לבצע רכישה אלא גולל את הפיד שלו בפייסוש. גוגל יביא אתכם למי שחיפש את שירות או מוצר כמו שלכם. וכמו שכתבתנו למעלה כלי ה Remarketing הוכח ככלי חזק שמביא תוצאות.

 

מה החסרון של גוגל?

על פי רוב יקר יותר ותלוי בחיפוש אקטיבי של המשתמש.

אז לא הבנתי לפרסם או לא לפרסם בגוגל?

ברור לפרסם. לפי הצורך בליווי איש מקצוע ושוב תחת הכלל החשוב ביותר. איך הכסף שלי מבצע? האם אני מקבל תמורה ראויה האם פלטפורמה אחרת תיתן לי תמורה טובה יותר.


רוצים לדעת עוד?
צרו עימנו קשר ונשמח לחבר אתכם אלינו.
powered by PostingWise.com