שיווק ב LinkedIn

אתם מבטיחים לי מלא לידים בזול?

לא! אם זה מה שאתם מחפשים. יש מלא סביבנו שיבטיחו לכם. לינקדין לא שלנו. אנחנו לא יכולים להבטיח לכם מוצר של חברה אחרת, זה יהיה על גבול השרלטנות מצידנו.

אז למה לי לפרסם באמצעותכם?

כי אנחנו נשמור עליך בתוך הג׳ונגל הזה. אנחנו ננהל לכם את התקציב. נבצע אופטימיזיציה לקמפיין שלכם על בסיס יומי. נוודא שהביצועים של הקמפיין שלכם טובים מספיק ואם לא נוריד אותו. אנחנו בכלל נבדוק אם לינקדין טוב לכם. אולי תקבלו תוצאות טובות יותר על פלטפורמה אחרת? זו עבודה של מנהל חשבון פרסום או משווק אחראי. לוודא שהכסף שלכם מביא ביצועים טובים. 

למה לפרסם בלינקדין?

המלך של ה B2B. לינקדין, פלטפורמה שבתחילה כולם היו בטוחים שהיא בכלל רשת לגיוס עובדים, בזכות המידע שאספה ובזכות זה שכולם ממהרים לעדכן בה איפה הם עובדים ובאיזה תפקיד הפכה לכלי האמין ביותר לפרסום בעולם העסקי לעסקים. אתם רוצים להגיע לסמנכל טכנולוגיות של סמסונג בדרום קוריאה? אין בעיה. רוצים לשווק לכל VP Product של תעשיית הפארמה באסיה? אין בעיה. זה הכוח הבלעדי של לינקדין.

 

מה היתרון של לינקדין?

הרגע כתבנו פה למעלה :) תקראו.

מה החסרון של לינקדין?

יקר. לעיתים יקר מאד אבל יעיל. בעיקר ארגונים גדולים עם תקציב פרסום של אלפי דולרים בחודש ואורך נשימה לשלושה חודשים לפחות ילכו על זה. מתחת לזה לא ממליצים להיכנס.

אז לא הבנתי לפרסם או לפרסם בלינקדין

אם אתם סטארטאפ שרוצה שישמו לב אליו. אם אתם משווקים לעסקים. אם אתם מודעים ל ROI שלכם בד״כ. לכו ללינקדין הוא יביא לכם תוצאות.


רוצים לדעת עוד?
צרו עימנו קשר ונשמח לחבר אתכם אלינו.
powered by PostingWise.com