שיווק ב Youtube

אתם מבטיחים לי מלא לידים בזול?

לא! אם זה מה שאתם מחפשים. יש מלא סביבנו שיבטיחו לכם. יוטיוב לא שלנו. אנחנו לא יכולים להבטיח לכם מוצר של חברה אחרת, זה יהיה על גבול השרלטנות מצידנו.

אז למה לי לפרסם באמצעותכם?

כי אנחנו נשמור עליך בתוך הג׳ונגל הזה. אנחנו ננהל לכם את התקציב. נבצע אופטימיזיציה לקמפיין שלכם על בסיס יומי. נוודא שהביצועים של הקמפיין שלכם טובים מספיק ואם לא נוריד אותו. אנחנו בכלל נבדוק אם יוטיוב טוב לכם. אולי תקבלו תוצאות טובות יותר על פלטפורמה אחרת? זו עבודה של מנהל חשבון פרסום או משווק אחראי. לוודא שהכסף שלכם מביא ביצועים טובים. 

למה לפרסם ביוטיוב?

כי וידאו זה מעולה.כולם אוהבים לראות סרטים בייחוד אם הם מרשימים. פחות לפרסומות overlay (המודעות האלה שרצות על גבי הסרטונים) החוק? יש לכם 3 שניות להעביר את המסר אח״כ זה כבר לא משנה כמה הסרטון שלכם מושקע או כמה אתם אוהבים אותו, רוב הסיכויים שהמשתמש ידלג על הפרסומת שלכם. בנוסף אנו ממליצים לייצר תוכן אורגני ביוטיוב ולהפנות ממנו אל כל הנכסים הדיגיטלים שלכם. אתר אינטרנט, עמוד פייסבוק, עמוד נחיתה וכו׳.

 

מה היתרון של יו טיוב?

אנישם אוהבים את יו טיוב. הוא מביא אחלה תוכן. כולם שם. מוצר של גוגל שמנותר ברמה גבוהה. אחרי שרוכש פוטנציאלי ביקר באתר שלכם הוא יכנס ליו טיוב לבדוק מידע וסרטונים עליכם ועל המוצר. אם אתה ממתינים לו שם מוכנים עם מידע, חוות דעת ועדויות של לקוחות. ניצחתם.

 

מה החסרון של יו טיוב?

טוב אנחנו אולי משוחדים אבל אנחנו ממש אוהבים את יו טיוב. הוא מלמד אותנו, הוא מבדר אותנו, הוא מעשיר אותנו. אולי החסרון היחיד הוא ההתמכרות למספר צפיות שלא מעידות תמיד על איכות מוצר וביצועים. כלי מעולה ל Brand Awarness ומידע משלים על מוצר ובעיקר ביסוס אמינות. 

אז לא הבנתי לפרסם או לפרסם בפייסבוק

בהחלט לפרסם גם באופן אורגני מידע משלים על המוצר והשירות שלכם וגם באמצעות סרטוני פרסומת המעבירים את המסר תוך 3 שניות. בהצלחה!


רוצים לדעת עוד?
צרו עימנו קשר ונשמח לחבר אתכם אלינו.
powered by PostingWise.com