תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

תנאי השימוש באתר PostingWise ("האתר") הם הסכם מחייב בינך לביננו, שמפעילים את האתר. מלבד הסכם זה, אין כל הסכם אחר בינך לביננו המחייב אותנו לספק לך שירותים כלשהם.

 

כיוון שאנחנו יודעים שלקרוא מסמכים משפטיים עשוי להיות מסע מפרך, אנחנו מביאים כאן תקציר, שלא ישמש לפרשנות אלא להבנה ראשונית האם אתה מוכן להתקשר בהסכם.

 

האתר נועד להצגה של תכנים מערכתיים, לרבות תכני וידאו, וכן תכני גולשים אחרים. המפרסמים והמציגים באתר עושים זאת לצרכי בידור, ואין להסתמך על האמור בו כייעוץ מקצועי כלשהוא.

 

השימוש באתר ניתן, בשלב זה, ללא כל תמורה מצדך.

 

במהלך השימוש באתר, תוכל לקבל מידע ואנחנו נוכל לצור עמך קשר בנוגע לשימושים שלך באתר.

 

כמו כן, תוכל להגיב על  חלק מהתכנים, כאשר אתה תשא באחריות מלאה לכל האמור בתגובות שלך.

 

קח בחשבון שהאתר מובא כמו-שהוא, ללא כל אחריות לטיבו, ואנחנו לא נהיה אחראים כלפייך בכל מקרה של נזק שיגרם לך כתוצאה מהשימוש באתר.

 

ומכאן, נעבור לתנאי השימוש המלאים.

 

  1. הרשמה לאתר: רוב שירותי האתר אינם דורשים הרשמה ואינך חייב להרשם לאתר. אולם, לצורך השימוש בחלקים מהאתר, עיון במידע האישי האגור על אודותייך וכתיבת תגובות, אתה עשוי להדרש להרשם לאתר.
   1. מי יכול להרשם? כדי להרשם לאתר עלייך לעמוד בתנאי הכשירות שלנו, ואתה מצהיר ש(1) לא בוטלה יכולתך על ידי רשות מוסמכת, שיפוטית או על פי חוק מלהתקשר בהסכם כלשהוא; (2) אתה בגיר, או שקיבלת את הסכמת הורייך ואו אפוטרופסייך החוקיים להתקשרות בתנאי שימוש אלה; (3) לא אסרנו עלייך בעבר להתקשר בהסכם זה; (4) אינך מתגורר במדינת אויב ואינך חבר בארגון טרור; (5) אתה בעל כל ההיתרים, אם אתה פועל מטעם תאגיד, להתקשר בהסכם זה.
   2. שימוש אישי בלבד: השימוש שיבוצע על ידך בשירותים יהא אישי ולא מסחרי; לא תעביר, תפיץ או תפרסם כל תוכן או חלק מהשירותים לצדדים שלישיים למעט היכן שהדבר מתאפשר על ידי השירות עצמו (כמו לדוגמא על ידי כפתור "שתף" באמצעות Facebook) ולא תמכור, תשכיר, תפיץ או תפרסם את השירותים.
   3. שימוש הולם: אתה תשתמש בשירותים אך ורק בצורה תמת-לב, ותמנע מכל פעילות אשר עשויה למנוע, להפריע או לעכב את השירותים לכל אדם אחר. לא תשתמש בשירותים על מנת לשלוח הודעות דואר-זבל, לשלוח פרסומים לא רצויים, להטריד, להתחקות או לאיים על כל אדם אחר או כל מערכת ממוחשבת. לא תשתמש באמצעים אוטומטיים, לרבות תוכנת מחשב, זחלנים, רובוטים או תשריטים לצורך קצירת מידע, עיבודו, תיווך בו (cache) או בצורה אחרת מתן שירותים לאדם אחר. לא תייצר כל תשריט, תוכנה, קוד או תוכנית אשר מעוותת, משבשבת, מפחיתה או מוסיפה פונקציונאליות לשירותים.
   4. העדר רשיון בקניין רוחני: למעט היכן שניתנת לך הרשות בצורה מפורשת, נאסר עלייך לעשות כל שימוש בקניין הרוחני שלנו.
   5. חשבון אחד לאדם אחד: המדיניות שלנו הוא שיש להפעיל חשבון אחד לאדם אחד, ואדם אחד לחשבון אחד. אסור לך להחזיק יותר מחשבון אחד, ואתה לא יכול לאפשר לאחרים גישה לחשבון שלך. אם אתה תאגיד, אז אתה יכול לאפשר גישה לחשבון שלך לעובדים ספציפיים, אבל אתה תהיה זה שאחראי לכל נזק שהם עשויים לגרום.
   6. הודעה: אתה נדרש להודיע לנו, מיידית, בכל מקרה בו אתה מאמין שחשבונך נפרץ ובכל מקרה בו אתה מיודע על שימוש לא מורשה בחשבונך. אנחנו לא נהיה אחראים בכל מקרה בו לא תציית לכללי אבטחה אלה ולא נהיה מסוגלים לסייע לך בצורה כלשהיא אם תמנע מליישם את כללי האבטחה שלנו, כפי שיפורסמו מעת לעת.
   7. בחירת שם משתמש וססמא: לצורך ההרשמה לאתר תצטרך לבחור שם משתמש וססמא. לאחר בחירת הססמא, אנחנו עשויים לשלוח לך קישור לצורך אימות כתובת הדואר האלקטרוני שלך. הססמא תשמר בשרתינו בצורה מאובטחת, שאינה מאפשרת שחזור שלה. לכן, אם תשכח את הססמא תצטרך לאפס אותה באמצעות השירות.
   8. מתן גישה לשם המשתמש והססמא: אנחנו אוסרים על העברת פרטי ההתחברות שלך לאחרים.
  2. התוכן והשירותים באתר: אנחנו נספק לך גישה לאתר האינטרנט שעשויה לכלול את השירותים הבאים, אשר יחד נקראים "השירותים".
   1. תכנים מערכתיים: אנחנו נספק לך גישה לתכני מערכת, אשר נוצרו על ידנו או על ידי היוצרים שאנו התקשרנו עמם, וזאת לצורך בידור והעשרה. התכנים עשויים להיות טקסטואליים, ויזואלים, אודיו-ויזואלים או אחרים.
   2. תכנים שיווקיים: חלק מהתכנים עשויים להיות תכנים שיווקיים שנועדו לקדם את שותפינו העסקיים.
   3. שיתוף סרטונים: אנחנו עשויים לאפשר לך לשתף חלק מהסרטונים באתר על ידי הטעמתם באתרים אחרים באמצעות תשריט (script). הטמעה זו תעשה אך ורק בצורה שתסופק על ידנו, ונאסר עלייך להציג את הסרטונים בכל צורה אחרת. השימוש יהיה אישי בלבד, ולא יתווספו לסרטונים כל פרסומות או תכנים על ידך.
   4. תכנים חיצוניים: העורכים שלנו עשויים לפרסם באתר תכנים שנאספו מאתרים אחרים ברחבי הרשת, ואשר עשויים לעניין אותך. אולם, אנחנו לא היוצרים או העורכים שלהם.
   5. תכני גולשים: אנחנו עשויים לאפשר לך, ולמשתמשים אחרים באתר, לפרסם תכני גולשים שכוללים תגובות שלכם לתכנים שלנו או לתכנים חיצוניים.
   6. מעורבות קהל: בחלק מהמקרים אנחנו עשויים לתת לך להשתתף בפעילויות באתר כמו הצבעות, סקרים או תחרויות.
   7. הרשמה לניוזלטר: אנחנו נאפשר לך, אם תרצה, להרשם לרשימת התפוצה שלנו ולקבל מאיתנו עדכונים מעת לעת. בנוסף, אם תרשם לאתר נרשום אותך לניוזלנטר שלנו, שתוכל להסיר את עצמך ממנו בכל עת.
   8. מערכת ניהול: אנחנו נאפשר לך, באמצעות המערכת, לצפות במידע ששמור על אודותייך, לקבל עוד פרטים עלייך ולשנות את ההעדפות שלך.
  3. תשלומים: נכון ליום זה התכנים ניתנים לך בחינם; אולם, אנחנו עושיים לגבות תשלום עבור צפיה בתכנים, עבור יצירת תכנים או עבור שירותים מקצועיים נוספים.
  4. מדיניות תוכן: על ידי פרסום של תוכן טקסטואלי או חזותי באמצעות השירותים, או יצירת תוכן אחר, אתה מקבל את מדינות תוכן הגולשים שלנו. אתה מכיר בכך שכל הפרה של מדיניות תוכן הגולשים עשויה לסיים את השירותים עבורך, הסרה של התכנים שנוצרו על ידך וכן פתיחה בהליכים משפטיים הן על ידינו והן על ידי האדם שזכויותיו נפגעו. למטרת מדיניות תוכן גולשים זו, המונח "תוכן גולשים" יכלול: (1) תמונות וטקסט אשר נעשה בהם שימוש למטרות של פרסום תגובות, לרבות תגובות באמצעות עמוד Facebook של האתר; (2) תמונות או סרטונים אשר נמשכו משרתי צד ג' בתכני גולשים; (3) תיאורים, טקסט ומידע אשר עובד דרך השירותים ו(4) כל תרומה שנוצרה על ידי השירותים.
   1. רשיון בזכויות יוצרים: אתה הבעלים היחיד של זכויות היוצרים בכל התכנים שתפרסם. אולם, לצורך מתן השירות, אתה מקנה לנו רשיון בלתי-הדיר, קבוע, לא מוגבל, עולמי, שאינו נושא תמלוגים, בר הרשאת משנה, לא-ייחודי, לעשות שימוש בתוכן ולאפשר למשתמשים שלנו לעשות שימוש בתוכן הגולשים באמצעות השירותים או שירותי צד ג', לרבות יצירת יצירות נגזרות, שינוי התוכן, פרסום מחדש, הפצה, עשיית יצירות תלת-מימדיות וכל פעולה אחרת.
   2. שימוש בדמותך: אתה מקנה לנו את הרשות לעשות שימוש בשמך, תמונתך, פרטייך ודמותך בכל הנוגע לתוכן הגולשים שפרסמת.
   3. תוכן פוגעני: אתה מצהיר כי תוכן הגולשים אינו פוגעני וכי אינו מפר את זכויותיהם של צדדים שלישיים, לרבות:
    1. קניין רוחני: תוכן הגולשים אינו מפר את זכויות הקניין הרוחני של צד שלישי כלשהוא, לרבות זכויות יוצרים, מדגם, פטנט, סימן מסחרי, סוד מסחרי או כל זכות קניין רוחני אחרת.
    2. פורנוגרפיה: תוכן הגולשים אינו מכיל טקסט, תמונה או דימוי פורנוגרפי, לרבות  גסויות, פעילות מינית, רמיזות מיניות, תכנים פוגעניים מינית או תועבה.
    3. דיבה: תוכן הגולשים אינו דיבתי ואינו פוגע בשמם הטוב של אחרים.
    4. ביטויים גזעניים: תוכן הגולשים אינו מכיל ביטויים גזעניים, וכן אינו מכיל כל ביטוי אשר מעודד שנאה.
    5. מזימות: תוכן הגולשים לא נועד להרצת מניות, מזימות, עיוות של שווקי הון, מזימת פירמידה, שיווק רב שכבתי, דיוג או כל פעילות אחרת שנועדה להוצאת כספים מצד ג' כלשהוא.
   4. אחריות לתוכן: אתה מצהיר כי אתה הבעלים היחיד או המורשה הבלעדי של כל תוכן גולשים שאתה תפרסם באמצעות השירות וכי אף זכויות של צד שלישי לא הופרו במהלך ביצוע פעילותך. מעבר לכך, אתה מצהיר כי לא הוגשה כל תביעה, דרישה או טענה כנגדך, או אוימה בכזו, בגין תוכן הגולשים.
   5. הסרת תכנים:  אנחנו לא נהיה חייבים לסנן את התכנים או לנטר אותם, אולם תהיה לנו הזכות לעשות כן ולהסיר תכנים שלא נראים לנו כעומדים במדיניות התוכן הזו. במקרים חריגים, אנו נבקש מכם את רשותכם לשנות את התכנים במקום להסיר אותם.
   6. גילוי מידע: אנחנו עשויים לשמר את תוכן הגולשים ואף עשויים לגלותו אם נדרש לעשות כן על פי חוק או אם על פי שיקול דעתנו בתום לב נאמין כי שימור כזה או גילוי המידע נחוץ בצורה סבירה לצורך: (1) הענות להליך משפטי; (2) אכיפת תנאים אלה; (3) תשובה לטענות של צדדים שלישיים בנוגע להפרת זכויותיהם; (4) להגן על הזכויות, הרכוש או הבטחון שלנו, משתמשינו והציבור. מובהר כי עיבוד מידע אלקטרוני אף עשוי להביא לכך שהמידע יועבר על רשתות שונות, ויועבר שינויים אשר עשויים לעוותו.
   7. תום לב, שיפוי: אתה מסכים וערב כי אנחנו נוחזק כתמי לב, וכי תשפה אותנו מיידית בכל מקרה בו יפתח בהליך נגדנו בגין הפרת הצהרותייך על פי תנאי שימוש אלה.
   8. הודעה והסרה: אנחנו מעריכים את זכויותייך ואת זכויותיהם של צדדים שלישיים, ולכן נציית לכל הוראה חוקית הנוגעת לזכויותיהם של צדדים שלישיים. ככל שתגלה כי תוכן גולשים כלשהוא, למיטב ידיעתך, מפר את זכויותייך, שמך הטוב או קנייך הרוחני, אנא הגש לנו תלונה באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת Editor@PostingWise.com או באמצעות ממשק התלונות באתר. אנחנו נבחן את תלונתך ונעביר אותה (אם ניתן) למשתמש שפרסם את תוכן הגולשים לצורך תשובתו. אם תלונתך תתברר כשקרית, טורדנית או שנועדה למנוע שימוש חוקי במידע, תשא בכל האחריות לפצות את המשתמש אשר נפגע כתוצאה משימושך המפר וכן אותנו. בתלונתך עלייך לצרף: (1) הצהרה בכתב לגבי מהו תוכן הגולשים אשר לדעת מפר את זכויותייך והוכחה כי אתה מחזיק בזכויות אלה; (2) את כתובת האינטרנט (URL) המדויקת של תוכן הגולשים; (3) הצהרה כי אתה מאמין שהשימוש בתוכן הגולשים אינו שימוש הוגן, ביקורת, מחאה צרכנית או כל ביטוי מוגן אחר.
   9. מודרציה: לאחר הודעת הסרה, ובהקדם האפשרי, נעביר את התוכן למצב מושהה (מודרציה) ותבחן את תלונתך. נפנה למשתמש אשר פרסם את תוכן הגולשים, ונעביר לו את פרטייך, אם הדבר אפשרי.
   10. החזרה או הסרה: אם המשתמש שפרסם את התכנים לא יגיב בתוך 96 שעות, אנחנו נמחק את תוכן הגולשים. אם הוא השיב, אנחנו תבחן את תשובתו ואם סוגיה משפטית מהותית או סכסוך עובדתי יועלו, אנחנו נעביר לך את פרטיו האישיים לצורך טיפול במחלוקת.
   11. שיפוי: אתה מתחייב לשפות אותנו בגין כל נזק, הפסד, הוצאה, הוצאות משפט או עלות שיווצרו כתוצאה מ(1) פרסום שלך אשר מפר את מדיניות תוכן הגולשים, לרבות הצהרה כוזבת; או (2) כל תלונה, טענה או הודעה שהועברה בצורה זדונית או רשלנית כנגד כל משתמש במקום בו לא היתה לך זכות להגיש כזו.
  5. מדיניות פרטיות: במהלך השימוש בשירותים אנחנו עשויים לשמור עלייך מעט מידע פרטי, והכל כדי לספק לך את השירותים או חלקים מהם. לכן, מדיניות פרטיות זו מסבירה לך מהם פרטי המידע שנשמרים, כיצד המידע מעובד, מי יקבל גישה אליו, וכיצד תוכל לעיין במידע או למחוק אותו.
   1. איך אנחנו אוספים מידע עלייך?  אנחנו אוספים מידע עלייך בשתי דרכים. הראשונה היא באמצעות המידע שתמלא בטפסים באתר ובמהלך השימוש בשירותים, והשניה היא באמצעות הפעילות וההתנהגות שלך באתר.

 

 

   1. האם לצדדים שלישיים יש גישה למידע? כן. באתר מותקנים מספר תוספי צד שלישי, כמו פייסבוק, גוגל אנאליטיקס, שירותי וידאו חיצוניים ורשתות פרסום. כל אחד מתוספים אלו עשוי להחיל מדיניות פרטיות שונה על השימוש שלו בשירותים.
   2. למי יש גישה למידע? המידע שתספק לנו יהיה בשימוש שלנו ושל עובדינו בלבד. אנחנו לא נעביר אותו לאף אחד אחר אלא אם נדרש לעשות כן על פי חוק.

 

 

 1. אחריות וערבות:
  1. אחריות: אנחנו לא ערבים לטיב השירותים. השירותים שלנו ניתנים  על בסיס "כמות-שהוא" (AS-IS) ועל בסיס זמינות בלבד (AS-AVAILABLE). השימוש בשירותים יעשה על אחריותך בלבד, ואנחנו לא ערבים כי (1) השירותים יעמדו בדרישותייך; (2) השירותים יהיו לא מופרעים, רציפים, מאובטחים או נקיים משגיאות; (3) התוצאות שיושגו מהשירותים תהינה מדויקות או אמינות; (4) איכות השירותים, המוצרים, המידע או כל חומר אחר אשר ירכש באמצעות השירות יעמוד בדרישותייך; או (5) כל תקלות בשירותים יתוקנו.
  2. העדר חבות: בכל מקרה ומכל סיבה שהיא לא נהיה אחראים או חבים בגין כל נזק, ישיר או עקיף, תוצאתי, לרבות נזקים לדוגמא, נזקי גוף או נזקים מיוחדים שיגרמו לך או לכל משתמש אחר או לכל צד ג' כתוצאה ממתן השירותים או אי מתן השירותים על פי תנאי שימוש אלה. אנחנו מספקים את השירותים על בסיס כמות-שהוא ולא נהיה אחראים, עד לגבול המותר על פי חוק, בכל מקרה של עוולה, רשלנות, רשלנות פושעת, זדון או בכל מקרה אחר, לכל נזק או הפסד לרכוש, לרבות נזקים לקניין רוחני, אבדן רווחים, פגיעה בשם הטוב, והכל שנובע מהשימוש או מהעדר השימוש בשירותים על ידך.
 2. פרסומות: חלק מהשירות עשוי להכיל פרסומות צד שלישי או תכנים שיווקיים. כל פרסומת או תוכן שיווקי אינה מלווה באחריות לטיבה או לנכונותה, והאחריות בה היא על המפרסם בלבד.
 3. שינויים: אנחנו רשאים לשנות או לתקן, מעת לעת, את תנאי שימוש אלה, וניידע אותך באמצעות פרסום באתר והודעה. אם תחליט ששינוי כלשהוא אינו לרוחך, תוכל, בעצמך, לסיים את תנאי שירות אלה על ידי סגירת החשבון שלך. בכל מקרה כזה, תוכן הגולשים שלך יוותר מאוחסן בשירות ויעשה בו שימוש על פי מדיניות התוכן כפי שתהא במועד הרלוונטי. בכל מקרה תנאי שימוש אלה לא יחולו בצורה רטרואקטיבית ולא יחולו על התנהגותך ללא הסכמתך. לכן, אתה מתחייב לבדוק, מעת לעת, את תנאי שימוש אלה.
 4. סיום: אנחנו רשאים, על פי שיקול דעתנו הבלעדי, לסיים את תנאי שימוש אלה, את השירותים או כל שירות שמסופק על ידה מכל סיבה שהיא, לכל המשתמשים או לך בלבד, מכל סיבה שהיא או ללא סיבה, לרבות, ללא הגבלה, עקב העדר שימוש או אם אנחנו מאמינים שהפרת את תנאי שימוש אלה או התנהגת בצורה שעשויה לפגוע ברוח תנאי השימוש. אנחנו עשויים, כמו כן, ועל פי שיקול דעתנו הבלעדי, לחדול מלספק את השירות או כל חלק ממנו, אם או בלי התראה מראש. אתה מצהיר כי כל סיום של גישתך לשירות או לשירותים תחת תנאי שימוש אלה עשוי לחול ללא כל התראה מראש, ומכיר בכך שאנחנו עשויים לסגור את השירותים מיידית או למחוק את תכני הגולשים שלך. מעבר לכך, אנחנו לא נהיה אחראים לכל נזק שיגרם לך או לצד שלישי כלשהוא כתוצאה מסיום תנאי שימוש אלה.
 5. מלוא ההסכם: תנאי שימוש אלה מהווים את מלוא הבנותייך עמנו וישונו אך ורק בכתב. כל ויתור, ארכה או שיהוי שלנו תחת תנאי שימוש אלה לא יהוו שינוי ההסכם.
 6. המחאת זכויות: אנחנו רשאים בכל עת להמחות את זכויותינו ואת התחייבויותינו לכל גורם שלישי אחר, ולהעביר את הבעלות באתר לכל גורם, וזאת בלי הודעה מראש.
 7. סמכות שיפוט: הדין החל על תנאי שימוש אלה יהא הדין הישראלי בלבד, וכל סכסוך הנובע ממנו יובא בבלעדיות לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל-אביב.
 8. תובענות ייצוגיות: אתה מתחייב שלא לפתוח כל תובענה ייצוגית כנגדנו ולגבות את נזקייך אך ורק בתובענה אישית.